Vinil baskı

Vinil Baskı

Vinil baskı bir diğer adıyla branda baskı dış mekan reklam ürünlerinde tercih edilen bir üründür. Vinil branda baskı ürünü açık hava şartlarına dayanıklıdır ve dokusu sayesinde basılan fotoğrafları net göstermektedir. Sitemizde Çin 280 gr. Çin 440. gr. Avrupa 440 gr. Avrupa 510 gr. vinil branda baskı siparişi verebilirsiniz.

Vinil Baskı

Size dayatılan standart ölçüler dışında artık istediğiniz ebatta baskı siparişi verebilirsiniz. Kendi özel ölçülerinizi girerek ihtiyacınız kadar vinil baskısı yaptırabilirsiniz.

Avrupa Vinil Baskı

Avrupa Vinil malzemeye basılmaktadır. Ümraniye dijital baskı‘nın online ve müşteri odaklı hizmeti sayesinde oldukça uygun branda baskı fiyatları ile siparişinizi hem kolay hem de ekonomik bir şekilde verebilirsiniz. Branda baskı tasarımlarınızı site üzerinden bize ileterek uygun branda fiyatları ile online siparişi tamamlayabilir ve sonrasında ücretsiz kargo fırsatı ile ürününüzü kapıda teslim alabilirsiniz.

Vinil Branda Baskı

Vinil branda baskı açık hava reklamcılığında en çok kullanılan üründür. Bu nedenle olumsuz hava şartlarında dahi fazlası ile dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Sizlerde işletmelerinizin açık alanlarda reklamlarının yayınlanmasını istiyorsanız firmamızdan vinil baskı hizmeti alabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olduğundan iç mekanların duvar kaplamalarında ve fuar alanlarında sıklıkla tercih edilir.

Vinil baskı makinası kullanılarak yapmış olduğumuz vinil baskı veya branda baskı ürünleri en uygun Vinil baskı m2 fiyatı ile yapılmaktadır. Vinil branda toptan satış ürünleri ve Vinil fiyatları hakkında detaylı bilgi için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vinil Dijital Baskı – Ekonomik Branda Baskı

PVC yapılı organik bileşene sahip olan branda-vinil, çok uzun yıllardan kullanıma uygun materyaldir. Bir süredir baskı işlemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Branda Baskı, afiş, poster, bina cephe germe, fuar stand baskısı, pankart, sahne organizasyonları ve daha bir çok alanda reklam amaçlı kullanılan baskı malzemesidir. İstenilen ebatlarda baskıya olanak sağlar. Diğer baskı malzemelerine oranla oldukça düşük maliyet içerir. İç ve dış mekan baskılarında zararsız boyaları kullanır.

Vinil Branda Baskı Hakkında

Branda Vinil Baskı Özellikleri. Beyaz vinil üzerine fotoğraf kalitesinde dijital baskı. Binaya,Balkona,Geniş Dış Cepheye Asmak İçin Kulakları ve Apartla. Resim Üzerinde ki Numaralardan İsteğiniz Resmi Seçebilirsiniz. Kalite standartlarına uygundur.

Dökme Vinil / Avrupa Branda Baskı

Branda – Vinil Baskı dijital baskı teknolojisi kullanılarak branda üzerine yapılan baskı tekniğidir. Bu baskı Branda Baskı olarak da isimlendirilir. Vinil, PVC’den üretilmiş bir malzemedir. Önceden tente veya çadır bezi üretiminde kullanılan vinil, gelişen dijital baskı teknolojisi sayesinde reklamcılık sektöründe önemli bir konuma ulaşmıştır. Özellikle dış ortam reklamcılığının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almıştır.