Branda afiş

Branda Afiş

Branda Afiş, genellikle toplantılarda, maçlarda üzerinde mesajların bulunduğu bezden ya da kartondan yapılan levhalardır. Söylenmek istenilen yazılar, resimler net bir şekilde pankart üzerine basılır. Bir yere asılarak sabitlenir veya elde tutularak mesaj istenilen yere ulaşmaktadır. Genellikle maçlarda tercih edilir.

Branda Afiş

Verdiğimiz hizmetler arasında branda afiş baskı, tabela tasarım ve montaj, araç giydirme ve kaplama, afiş tasarım ve baskı, branda tasarım ve baskı hizmeti vardır.

Günümüzde her yerde dikkatimizi çeken reklamların her biri çoğunlukla vinil branda baskılar ile yapılmaktadır. Vinil branda baskılar ile birbirinden farklı bir çok ürün üretilebilmektedir. Açık hava reklam sektöründe vinil branda baskılar ile en çok tüketilen ürünler afiş, pankart, tabela vinil gerdirme, bina ve cephe giydirme, sevdiklerinize özel doğum günü ve özel günleriniz için afişler, totem tabelalarda, billboard baskı‘da sık kullanılmasada son dönemlerde daha revaçta. Bu ürünler daha da çeşitlendirilebilir. Şimdi bu ürünleri kimler nasıl hangi şekilde kullanır halk dilinde ise nasıl bilinir. hepsini detaylı şekilde inceleyelim.

Branda Afiş 100x100cm

  • Malzeme: 280gr veya 440gr vinil branda
  • İndirim: Toplu alımlarda harika indirimler
  • Baskı: Standart baskı kalitesi 4 Renk Solvent Dijital Baskı
  • İşlem: 4 Tarafına Kapsül (Kuşgözü)
  • Üretim Süreci: 1-2 iş gününde teslim
  • Tasarım: Ücretsiz Tasarım Desteği Yok.
  • Ekstra: Sopalı pankartlarınız için teklif alabilirsiniz.

280gr vinil branda afiş 100 adet ve üzeri siparişler de adet en uygun fiyatılısıdır.

Branda Afiş Baskı

Açık hava reklamcılığının en yaygın uygulamalarından bir tanesi olan branda afişler uzun yıllardır kullanılan bir reklam ürünü. PVC branda üzerine özel baskı teknikleriyle istenilen ebat ve biçimlerde uygulanan baskı çalışmaları konser, spor müsabakası, fuar ve tanıtım çadırı gibi pek çok alanda etkin bir tanıtım ve reklam aracı olarak kullanılmaktadır.

Branda afişler, brandanın ve baskının kalitesine orantılı olarak yedi yıla kadar kullanım ömrüne sahiptir.

Afişlerdeki dijital baskı yöntemi hem pratik, hem hatasız, hem uzun ömürlü hem de uygun maliyetli baskılar yapılmasına olanak sağlar.

Benzin istasyonlarından stadyumlara, inşaat şantiyelerinden konser alanlarına çok büyük ölçülerde ürün elde edebilme imkanı branda afişleri cazip birer reklam ürünü haline getirmiştir.

Vinil Branda Afiş Baskı

Vinil branda afiş baskı fiyatlarında en uygun teklifi sunmak için hazırız. Üstün baskı kalitesi ve profesyonel bir hizmet için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dış mekan vinil baskı dışarı mekanlarda tercih edilen baskı türüdür. Bunun sebebi baskısında solvent bazlı boya kullanılmasıdır. Bu nedenle kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Soğuk ve sıcak havalara, suya dayanıklıdır. Her mevsimde kullanılabilir ve uzun ömürlüdür. Kullanım alanları tabelalarda, germe vinil tabelalarda, bina cephe giydirmelerinde, tır korse giydirmelerinde, araç reklamlarında ve diğer dış mekan reklam alanlarıdır.

Branda Afiş bütün ölçülerde hazırlanabilir. ölçü belirtmeniz yeterlidir. Sahibinde Satılık BRANDA AFİŞLER istanbul’dan her yere gönderiyoruz.