Baskes baskı

Baskes Baskı

Bas-kes folyo dijital baskı‘yla istediğiniz şekil ve ebatta kendinden yapışkanlı çıkartma etiketlerinizi istediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. 1440 dpi Mimaki Eco solvent’te folyoya basılan bu etiketler sudan ve güneşten etkilenmeme özelliğiyle dış mekan da 2 yıla kadar dayanabilme özelliğine sahiptir.

Baskes Baskı

Baskes baskı tekniğiyle basılıp kesildikten sonra cama uygulamaya hazır şekilde tarafınıza gönderilen baskes cam yazı folyo dijital baskı‘yla istediğiniz şekil ve ebatta üzerine transfer folyosu uygulanmış şekilde kendinden yapışkanlı cam yazılarınızı bu ürün üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Baskes Folyo Baskı

1440 dpi Roland ve Mimaki Ecosolvent baskı makinelerinde folyoya basılan ve optik kesim makineleriyle kesilen bu cam yazıları sudan ve güneşten etkilenmeme özelliğiyle dış mekan da 2 yıla kadar dayanabilme özelliğine sahiptir.

Baskes Baskı siparişi verirken fiyat hesaplaması için dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıda belirtilmiştir. Yazılarınızın uygulanacağı camda yazıların uygulanacağı alanın ölçüsünü en ve boy olarak m2 ve çevre hesaplayıcısına giriniz. Ölçüler doğru şekilde girildikten sonra kaç adet aynı yazıdan basılması isteniyorsa sepete o miktarda eklenmelidir.

Baskes Dijital Baskı

Dijital baskı makinelerinde basılan ürünlerin yine aynı makine içinde ya da optik okuyuculu folyo kesim makinesinde yalnız ürünün içinde kalacağı şekilde kenarlarında kalan fazlalıkların kesilme işlemine baskes denir.

Baskes kullanım alanları; firma ile ofis etiket çözümlerinde, anaokulu ve okul eğitimlerinde, organizasyonlarda, sticker üretimlerinde, etiket imalatında ve etiket baskı ile kesimlerinde, kuşe kağıt ve karton kesimlerinde baskes etiket hizmetinden faydalanılmaktadır.

Folyo Bas-Kes

Dijital baskes baskı makinelerinde basılmış olan ürünlerin, yine aynı makinede veya optik okuyuculu folyo kesim makinelerinde sadece ürünün kendisi kalacak şekilde etrafındaki fazlalıkların dekupe edilmesine yani kesilme işlemine baskes, yapılan baskının kendisine de baskes baskı denir. Uygun baskes baskı fiyatları için bizleri ulaşabilirsiniz.

Baskes sistemi daha çok ufak ölçülü az adetli etiket tarzı ürünler için tercih edilse de günümüz teknolojisinde büyük ölçüler içinde bu sistem kullanılmaya başlanmıştır. Kısaca baskesin kullanım alanını sınırlamak mümkün değildir.

Bas Kes

Pratik işler için bas kes çok güzel alternatifli bir üretim yöntemidir. Son teknoloji makinemiz ile 1440p baskı kalitesine ulaşmaktayız. Firmamızda asansör, uyarı etiketleri, ürün etiketleri, barkod etiketler, araç stickerları üretimleri yapılmaktadır. İstanbul’da baskes etiket hizmetimiz ile tüm kurum ve firmaları en kaliteli, en renkli ve en uygun şekilde hizmet sunuyoruz.