billboard baskı

Billboard Baskı

Bilboard Baskı siparişinizi Ümraniye dijital baskı ile online olarak verin, ürünleriniz uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelsin. ✓ Ücretsiz Tasarım ✓ Hızlı Teslimat.

Billboard Baskı

Caddelerde, sokaklarda gezerken veya trafikte aracımızla seyrederken dikkatimi çeken büyük ölçülere sahip reklam alanı olan billboardları mutlaka görürüz. En sık kullanılan açıkhava reklam ürünlerinden olan billboardlar reklam kampanyanızı binlerce kişiye ulaştırmada önemli rol oynar. Eğer sizde billboard reklam alanı kiraladınız ve baskısını yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. En uygun billboard baskı hizmeti Umraniyedijitalbaski.com‘da.

Açıkhava Reklamcılığında kullanılan billboardlar için kağıt üzerine dijital baskılar En uygun fiyatlar, üstelik tasarım ve teslimat fırsatıyla.

Billboard Dijital Baskı

Dijital baskı birbirinden farklı olarak birçok tekniğin kullanımı ile çeşitli materyal seçeneklerinin üzerine uygulanan baskı türüdür. Billboard baskı içinde uygun bir kullanım alanı oluşturan dijital baskılar dayanıklı, kullanışlı ve kaliteli olarak tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Billboard afişler için tercih edeceğiniz reklam boyaları özel olarak üretimi yapılmış olması gereken ürünlerdir. Açıkhava reklamcılığı için tercih edilen ürünlerin kalitesi diğer reklam araçlarına göre daha büyük önem taşımaktadır. Billboard afişlerin basımı da 4 parça olarak gerçekleştirilerek görsel açıdan herhangi bir kayıp olmaması için ölçülerine de dikkat edilmelidir. Reklam ya da tanıtım amaçlı olarak tercih edeceğiniz billboardlar dijital baskı teknikleri ve özel malzemelerden oluşmaktadır.

Billboard Baskı Fiyatları

Billboard baskı ürünlerimiz 120gr su bazlı blueback kağıtlara yapılan baskı türüdür. Bu ürünler olumsuz hava şartlarına dayanıklıdır.

En kaliteli Billboard baskısı ve en uygun Billboard fiyatları, umraniyedijitalbaski.com ile elinizin altında. Billboard çalışmalarını kolayca sitemize yükleyerek hızlı bir şekilde ürününüze sahip olabilirsiniz. Ümraniye baskı’da herşey size özel.

Billboardlar, genellikle araç ya da yaya trafiğinin olduğu açık alanlara konumlandırılan ve sıklıkla kullanılan reklam araçlarıdır. Ülkemizde en çok kullanılan ikinci reklam aracı olan billboardlar, boyutu itibariyle de oldukça dikkat çekicidir.

Her türlü haber, reklam ya da ilanı kolaylıkla duyurabilen billboardlar, akılda kalmasını istediğiniz reklamlarının için son derece uygun bir reklam aracı tercihidir. Ümraniye dijital baskı üzerine Billboard baskılarınız, Blueback Su Bazlı Solvent üzerine ve 350×200 cm ebatlarında hazırlanmaktadır.