Cam giydirme

Cam Giydirme

Cam Giydirme de kullanılan malzemeden kısaca bahsetmek gerekirse brandadan üretilmekle beraber delikli bir folyo tipidir. Kullanılan Cam da dışarıdan içerisi görülemezken, içeriden dışarısı rahatlıkla görülebilmektedir.

Cam giydirme markaların, yaşam alanlarının, ofislerin ihtiyaçlarına göre şekillenebilir ayrıca reklam dışında güzel bir görüntü yaratmak için de kullanılabilir.

Cam Giydirme

En uygun Cam Giydirme fiyatları Ümraniye dijital baskı’da sizi bekliyor. Profesyonel ve güvenilir Cam Giydirme hizmeti almak isterseniz talep oluşturabilir, gelen Cam Giydirme fiyatlarını karşılaştırabilir ve ihtiyacını kolayca karşılayabilirsin.

Cam Reklam Giydirme

Firma veya hizmetlerin hedef kitleye tanıtımının en doğru yollarından biride cam kaplama diğer bir tanımla cam giydirme işlemidir.

Folyo Cam Giydirme

Folyo , arka tarafı yapışkanlı mat ya da parlak kağıt üzerine yapılan baskıdır. Folyo tanıtım ve reklam alanında çoğunlukla kullanılan malzemelerdendir. İstenilen her türde şekillendirilmeye ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak kolaylıkla her şekilde üretilip uygulanabilmektedir.

One Way Vision Cam Giydirme

One Way Vision (Delikli Folyo), Binaların Cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One Way Vision (Delikli Folyo) terimi halk arasında Delikli Folyo olarakta kullanılır. Cam Giydirme; One Way Vision (Delikli Folyo) diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC One Way Vision (Delikli Folyo)’un kalınlığı 0.15 – 0.2mm. aralığındadır.

Cam kaplama

Cam Reklam Giydirme Firmaları

OneWay Vision folyo baskı (delikli folyo baskı) cam folyo baskı olarakta bilinmektedir.

Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir.

Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision(delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır.

Cam Giydirme Fiyatları

Cam Giydirme, Cam Cephe Giydirme işleriniz uygun fiyatlara yüksek baskı kapasitesinde yapılır. Cam Giydirme, yaptırmadan önce bizden fiyat almayı unutmayın!

Cam giydirme özellikle dış cephede tercih edildiği için gün ışığına, yağmura ve mevsimsel değişikliklere çok sık maruz kalmaktadır. Maruz kaldığı güneş miktarına göre değişkenlik göstermesine karşın cam giydirme reklamları genellikle ortalama 2 yıl hiçbir değişim göstermez. 2 yıldan sonra reklamda solma başlar.

Cam Giydirme Fiyatları Nelerdir?

Ümraniye dijital baskı alanında uzmanlaşmış olan ve 1996 yılından bu yana tecrübelerini sabitleyerek üzerine katan bir firmadır. Özellikle de cam giydirme alanında daima profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. Fiyatları ile bütçe dostu olmakla birlikte uygulanacak olan alana göre elbette değişiklik gösterir. Camların ölçülerine göre, hangi cephelere giydirme yapılacağına göre, hangi yapı malzemesi kullanılacağına göre fiyatlandırmalar yapılır. Ancak tüm seçeneklerde sunduğu fiyatlar müşteri memnuniyetinin üzerine çıkmayan fiyatlardır. Hem maddi açıdan hem de estetik açıdan tüm işlemi büyük bir özenle hayata geçirir.

Cam giydirme

Cam Reklam Uygulamaları

Cam giydirme kendi içerisinde bazı bölümlere ayrılır. Bunlar;

*Işıklık
*Kapaklı cepheler
*Silikon
*Transparan cephelerdir.

Cam giydirme de en önemli etkenlerden bir tanesi kullanılan ürünün kalitesidir. Ürün kalitesi düşük olursa giydirilen cam yakın zaman da solacak ve üründe dezenformasyon meydana gelecektir. Piyasa da bulunan en kaliteli malzemeler ile giydirilen camlarımızı yıllarca güvenli ve kaliteli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanıcılar cam giydirme işlemini genel olarak markalarını tanıtmak ve ofislerinin iç kısmını dışarıdan gizlemek için kullanırlar. Kaliteli bir tasarımın insanların daha fazla dikkatini çekeceğini hatırlatmakla beraber Cam Giydirme işlemi kesinlikle en çok tercih edilen reklam verme yöntemlerinden bir tanesidir.

Cam kumlama

Reklam Tanıtım

Cam Giydirme Dijital Folyo Baskı Özellikleri

  • Mat ve Parlak Folyo üzerine dijital baskı
  • Sınırsız Renk seçenekleri ile net fotograf kalitesinde baskı
  • Folyo mastar ile sııfır kesim yapılarak kesilir.
  • Yagmurda renk solması kesinlikle yapmaz. (Garantili’dir.)
  • Rüzgara ve toza dayanıklıdır.
  • Kalite standartlarına uygundur.
  • Hafif nemli toz bezi ile kolayca temizleyebilirsiniz..
  • Whatsapp, telefon yada site içinden Folyo Baskı sipariş edebilirsiniz.
Cam filmi

Cam Giydirme Nasıl Sökülür?

Folyolar hava değişimi sonucunda zamanla deforme olur. Bu sebeple zaman zaman reklam kaplamasının sökülmesi gerekir. Folyonun sökümünü zorlaştıran bazı durumlar bulunur. Bu durumlar;

Hava koşullarının dengesiz olması
Folyo baskının üstüne yeni bir folyo baskı kaplanması
Kullanılan folyonun kalitesiz olması
Folyo baskının zamanla deforme olması
Cam Giydirme sökümü oldukça zahmetli ve dikkatli yapılması gereken bir iştir. Bu iş yapılırken işinin ehli, ne yaptığını bilen uzman kişilerden destek alınması oldukça önemlidir. Eğer yanlış bir işlem yapılırsa cam zarar görür ve yüksek meblağlarda maddi kayba sebep olabilir.

Ümraniye Cam Giydirme olarak uzman kadromuz ile cam giydirme işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz. Kullandığımız mürekkebin, folyonun ve malzemelerin kalitesi sayesinde hem reklamınızın ömrünü arttırabilirsiniz hem de zamanı geldiğinde folyonun söküm işleminin daha kolay gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.