tabela reklam

Ümraniye Pleksi Tabela

Ümraniye Pleksi Tabela özellikleri ve modelleri ekonomik en uygun fiyatları ile umraniyedijitalbaski.com‘da. Plexi Tabela ve Kabartma Harf, çeşitleri burada.!

Ümraniye Pleksi Tabela

Ümraniye Pleksi Tabela için hemen iletişime geç dosyanı gönder 2 günde tabelan kapında Tabela Yaptırmanın en kolay yolu Umraniyedijitalbaski.com.

Şeffaf pleksiglas malzemeden üretilen ve kapı ya da duvarlarda bilgi sergilemek için kullanılan tabelalardır. Bu tabelalar, dayanıklı olmaları, kolay temizlenmeleri ve metin, grafik ve logolarla kolayca özelleştirilebilmeleri nedeniyle işletmelerde, ofislerde ve kamu binalarında popülerdir. Ayrıca ışığın geçmesine izin vererek, sınırlı aydınlatmalı alanlarda kullanım için idealdirler. Ek olarak, solmaya, çizilmeye ve diğer hasar türlerine karşı da dirençlidirler.

Pleksi Tabela Modelleri

Pleksi tabela modelleri en ucuz fiyat seçenekleriyle Umraniyedijitalbaski.com’da! Pleksi Tabela modellerinin ürün ve yorumlarını karşılaştır, en uygun fiyatını kaçırma.

Ümraniye pleksi tabela fiyatı net bir rakam vermek doğru olmayacaktır, montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik, vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak 3.500 TL ile 15.000 TL arasında fiyat aralıkları göstermektedir.

ümraniye tabela imlatı ve tabela montajı reklam firması

Ümraniye Plexi Tabela

Ümraniye pleksi tabela çeşitlerinden olan pleksi kapı tabelası, iç mekanlarda firma kapısı girişine asılmaktadır. Şahısların odalarını, unvanlarını ya da oda girişini belli etmek amaçlı kullanılmaktadır. Avukat, doktor, mimar, mühendis büro-ofis kapılarında; turizm acentelerinde ya da birçok işletme binasında kullanılmaktadır.

Şeffaf Pleksi Kapı Tabelası – Duvar Tabelası Hakkında

Kapı tabelası doktor, dişçi, avukat gibi bir çok işletmenin bina kapısında veya daire kapısı yanında bulunan tabela türlerindendir. Zemin rengi ve yazı rengiyle resmi gazetelerde yayımlanan birçok standartı karşılamaktadır. Kapı tabelası özelleştirme seçeneklerini kullanarak size en uygun kapı tabelası modelini seçebilirsiniz. Kapı tabelaları üretiminde ana malzeme pleksiglastır. Yüksek teknolojili makineler ile birlikte üretilir. İşletmenizi yansıtan bu tabelalar için kalite ve uygun fiyatı bir arada sunuyoruz.

Kapı Tabelası Üretimi ve Tabela Tasarım Notları

  • 3 mm, 5 mm veya 8 mm kalınlıklara sahip ana plakalar,
  • Logonuza göre renkli folyo kesimler, folyo baskılar veya UV baskı,
  • Belirtilen ölçüler ile üretim sonrası ürünler arasında %1-5 arası fark olması mümkündür,
  • Size iletilen taslak çizim ile üretim sonrası gördüğünüz renkler arasında %10 arası fark olması mümkündür,
  • Tabelanız dış mekanda yer alacak ise 3 mm Şeffaf Koruma seçeneği önerilmektedir,
  • Şeffaf Koruma tabela üzerine yalnızca vida ile sabitlenmektedir,
  • Şeffaf Pleksi Kapı Tabelası ürününde bantlı montaj seçeneği mevcut değildir. Ürün şeffaf olduğu için bantlar ön yüzeyden görünecektir bu sebeple yalnızca vidalı olarak iletilmektedir,

Ümraniye Tabela Modelleri

Ümraniye pleksi tabela, firmamız siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde karşılamak için en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Pleksi Tabela Hizmet Bölgelerimiz; İstanbul Ümraniye, Adem Yavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yukarıdudullu, Hatboyu, İmes, Tavukçuyolu, Keyap, Acısu, Doğanevler, Natoyolu, Çavuşbaşı, Çayırönü, Baraj Yolu, İkbal Caddesi, Çakmak İkbal Caddesi, Ümraniye Sondurak, Cengiz Topel Caddesi, Talatpaşa Caddesi, Yunus Emre Caddesi, Akdeniz Caddesi, Alemdağ Caddesi, Mithatpaşa Caddesi, Sütçü İmam Caddesi, Petrolyolu Caddesi, Keyap Caddesi, Kürkçüler Caddesi, Sarıgazi Yolu Caddesi, Küçüksu Caddesi, Kavaklıdere Caddesi, Şehzade Caddesi, Şehzadepaşa Caddesi, Eski Kadıköy Yolu Caddesi, mahallelerine haftanın her günü ilgili saat aralıklarında keşif ve servis hizmeti sağlamaktayız.