tabela reklam

Ümraniye Branda Vinil Germe Tabela

İstanbul ümraniye branda vinil germe tabela merkezi burada! En kaliteli hizmet garantisiyle ışıklı ışıksız vinil germe tabela satın almak için hemen tıklayın.

Ümraniye branda vinil germe tabela ışıklı ve ışıksız tabela modellerimizi incelemek veya fiyat teklifi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ümraniye Branda Vinil Germe Tabela

Işıksız Tabela sistemleri içerisinde en ucuz olan tabela sistemidir. Bu reklam tabela türünde profil karkas üzerine ithal dökme vinil branda gerilerek imal edilir.

– Halk arasında vinil branda germe tabela diye tabir edilse de üzeri germe aparatları ile özel teknikler uygulanarak gerilen özel bir branda türü olan vinil gerilir. Bu branda doğal hava şartlarında patlamaz ve yırtılmaz.

– Üzerindeki baskı dış mekan dijital baskı tekniği ile basıldığından en az iki yıl solmaz.

– Diğer tabela tekniklerine göre oldukça hızlı ve kolay imal edilerek kolay montaj yapılır.

– Taşıması de montajı ve daha sonra üzerindeki baskının değiştirilmesi çok kolay ve hesaplıdır.

– Dijital baskı ile imal edildiğinden istenilen tüm tasarımlar kolayca hayata geçebilir. Renk, resim sınırı yoktur. Yapılan tasarım tabelanın fiyatını etkilemez.

Vinil Branda Germe Tabela

Işıklı vinil germe tabelalarda kullanılan vinil yani branda nın ışıklı tabelalara uyumlu olması gerekmektedir.Işıksız yani kasasız vinil için kullanılan vinilin, ışıklı vinil tabela için kullanılması maliyeti düşürebilir ancak yeterli ışığı sızdıramayabilir.

Ümraniye Vinil Germe Tabela

Ümraniye vinil germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Ümraniye branda germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.

Ümraniye Branda Germe Tabela

Montaj dahil size özel uygun Ümraniye Branda Branda Tabela Fiyatları için bizi hemen arayın.

Ümraniye branda germe tabela, metal kasanın üzerine gerdirilen branda benzeri maddenin aracılığıyla yapılan tabela çeşididir. Diğer tabela çeşitlerine göre daha ucuz ve birçok firmanın tercih ettiği bir türdür. Işıklı vinil germe tabelalar ve ışıksız vinil germe tabelalar olmak üzere ikiye ayrılır. Vinil tabelalar demir profillerin üzerine vinilin gerilmesi ve montajı ile hazırlanır. Işıklı yapılmak istenirse de, içine led döşenebilir.

Her sektöre uygun tabela çözümlerimizle işletmenizin görünürlüğünü maksimum seviyeye çıkarın. Dayanıklı malzemelerden üretilen tabelalarımız uzun ömürlü ve estetik görünümleriyle dikkat çeker. İster iç mekan, ister dış mekan tabelalarınız için bize ulaşın. Uzman ekibimizle hayalinizdeki tasarımı gerçeğe dönüştürelim. Şimdi sipariş verin, farkı hissedin. Detaylı bilgi için hemen arayın.

Branda Vinil Germe Tabela Hizmet Bölgelerimiz; İstanbul Ümraniye, Adem Yavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yukarıdudullu, Hatboyu, İmes, Tavukçuyolu, Keyap, Acısu, Doğanevler, Natoyolu, Çavuşbaşı, Çayırönü, Baraj Yolu, İkbal Caddesi, Çakmak İkbal Caddesi, Ümraniye Sondurak, Cengiz Topel Caddesi, Talatpaşa Caddesi, Yunus Emre Caddesi, Akdeniz Caddesi, Alemdağ Caddesi, Mithatpaşa Caddesi, Sütçü İmam Caddesi, Petrolyolu Caddesi, Keyap Caddesi, Kürkçüler Caddesi, Sarıgazi Yolu Caddesi, Küçüksu Caddesi, Kavaklıdere Caddesi, Şehzade Caddesi, Şehzadepaşa Caddesi, Eski Kadıköy Yolu Caddesi, mahallelerine haftanın her günü ilgili saat aralıklarında keşif ve servis hizmeti sağlamaktayız.