Raket baskı

Sultanbeyli Raket Baskı

Sultanbeyli Raket Baskı, raket olarak bilinen reklam araçlarının içine yerleştirilmek üzere yapılan baskının ismidir. En büyük özelliği kuşe kağıt kullanılmasıdır.

Sultanbeyli Raket Baskı

Sultanbeyli de raket baskı hizmetlerimiz; Işıklı Işıksız Raket Baskı, Citylight Baskı, Raket Pano Baskı, CLP Baskı, Billboard Baskı, Citylight Kağıt Baskı vb.

Raket panolar Şehir merkezlerinde yaygın olarak kullanılan reklam alanlarıdır. Toplu taşıma duraklarında, ana caddelerde, AVM’lerde, havaalanlarında ve benzeri yerlerde sıklıkla görebileceğiniz reklam panolarıdır. Raket baskı aynı zamanda City Light Poster diyede adlandırılırlar. Raket baskı kağıdının ışık geçirme özelliğinden dolayı gecede rahatlıkla reklamınız müşterilerinize ulaşır.

Raket baskı dış mekan dijital baskı yöntemi ile elde edilir ve her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. kağıt gramajı 120 gr dır.
Raket baskı fiyatları adete göre değişmektedir. yüksek adetler birim fiyatlar oldukça düşük olurken adetler düştükçe birim fiyatlar buna bağlı olarak yükselmektedir.
Raket baskı ölçüsü standardı: 118×170 cm, baskı ölçüsü ise 118×175 cm dir. Bunun dışında citylight kağıda özel ölçülerde de baskı yapılabilir.

Raket Reklam Pano Baskı Hakkında

Hemen herkes, metro hatlarının bitmek bilmeyen merdivenlerini inip – çıkarken ya da uzun otobüs / metrobüs yolculuklarında gözlerinin duvarlarda asılı duran reklam panolarına takıldığına dikkat etmiştir. Özellikle otobüs / metrobüs gibi dar mekanlarda veya alışveriş merkezi, metro istasyonu, toplu taşıma merkezi hatta havaalanı gibi insan akışının çok yoğun olduğu yerlerde oldukça iyi sonuçlar veren raket baskı ve reklam pano baskı uygulamaları, online matbaanın pratikliği ile Umraniyedijitalbaski.com sayesinde, tek tıkla kapınıza kadar geliyor.

Markanızın ismini duyurmak ya da yeni başlattığınız bir kampanya / ürünün çok daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, raket – reklam pano kiralamak, sizin için son derece uygun bir reklam yatırımıdır. Pano içerisine koyacağınız raket kağıdı baskılarınızı Umraniyedijitalbaski.com’dan çok uygun fiyatlarla online olarak verebilir ve ücretsiz kargo fırsatı ile kapınızda teslim alabilirsiniz. Açıkhava Reklamcılığında kullanılan raket ve clplere asılan ışık geçirgen kâğıt üzerine dijital baskı Raket Baskı (118×175 cm)

Raket – Reklam Pano Baskı

• Öncelikle raket ve pano baskıların, görsel hafızaya hitap eden tanıtım materyalleri olduğu unutulmamalıdır. En az billboardlar kadar etki uyandıran bu tanıtım materyalleri, mecralarda genelde ardışık şekilde durdukları için bakan göz tekrar tekrar görülür ve kişide kalıcı bir etki uyandırır. Bu yüzden raket baskı ya da pano baskı siparişi verirken, tasarım ve renkler kadar; vereceğiniz mesajın etkisi de büyük bir önem arz eder.
• Raket baskı ve pano baskı siparişi vermeden önce, kiraladığınız reklam mecralarının ölçülerini tam olarak öğrenin. Aksi halde büyük bir zaman ve para kaybı ile yüz yüze gelebilirsiniz.
• Tüm baskı işlerinde olduğu gibi renk ve grafik kullanımının dikkat çekici bir şekilde kurgulandığına emin olun. Ancak dikkat çekici bir tasarım elde edeyim derken, göz yoran ve mesajın önüne geçen bir görsel tasarımdan uzak durun. Kısacası ne kadar sade bir tasarım kullanırsanız, mesajınız o kadar kolay anlaşılacaktır.

Raket Baskı Hakkında

Kalabalık caddelerde ve sokaklarda, durak kenarlarında yer alan, ışıklı ve ayaklı tabelalarda kullanılan baskı malzemesidir. Bu tür tabelalar reklam firmaları tarafından belirli periyotlarla kiralanır ve tabela içerisine raket baskı malzemeleri yerleştirilir. İşlek dış mekânlarda yer aldıkları için oldukça etkili birer reklam aracıdır ve aynı anda çok sayıda kullanıcıya ulaşmaktadır. Daha çok dikkat çekmesi için baskıda ışıklı kâğıt tercih edilir.
Siz de umraniyedijitalbaski.com’a gelerek hem hızlı hem de kolay bir şekilde raket baskı yaptırabilirsiniz.

Sultanbeyli Raket Baskı / Citylight Baskı

Sultanbeyli Raket Baskı, raket olarak bilinen reklam araçlarının içine yerleştirilmek üzere yapılan baskının ismidir. En büyük özelliği kuşe kağıt kullanılmasıdır. Kuşe kağıt normal kağıtlardan daha dayanıklı olduğu için, bilhassa dinamik raketlerin içinde zarar görmesinin önüne geçilmiştir. Tamamen kapalı bir kutunun içinde sergilenen reklam afişleri, olumsuz etkileyebilecek su, güneş, toz, rüzgar gibi doğa olaylarının etkisinden uzakta olacaktır. Bu özelliğin genellikle iç mekan kullanımlarında görmekteyiz. Fakat bu sefer dış mekanlarda kullanılırken de yararlanmak mümkün olabilir. Son yıllarda aktif olarak kullanılmaya başlamıştır. Göze güzel gelen yapısı vasıtası ile insanlar tarafında da çabuk bir biçimde benimsenmiştir.

Sultanbeyli Citylight Baskı

Sultanbeyli Citylight Baskı, çok iyi baskı yapılabilen Citylight Işıklı Raket Kağıtları, yapılan baskının yüksek şeffaf yoğunluğunu ve renklerin parlaklığını arttırır. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış %100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup, her iki yüzeyide çift kat kuşelidir. Citylight kağıt yüksek ışıklandırmalı baskılar, iç mekan amblemleri ve kent içi ışıklı reklam panoları için özellikle tavsiye edilen bir üründür. Dijital baskı kağıtları, çeşitleri (billboard, megalight, çitylight) ve uygun fiyatları Sultanbeyli Dijital Baskı’da sizleri bekliyor.

Sultanbeyli CLP Raket Baskı

Sultanbeyli CLP Raket Baskı, CLP Raket dijital baskıcılar dilinde daha çok kullanılmakta olsa da orjinali billboardlardan daha küçük ölçülerde reklam alanlarına sahip ışıklı reklam panosu demektir.

Bu ışıklı reklam panosu otobüs duraklarda, hareketli cadde kenarlarında alış veriş merkezlerinde ve insanların yoğun şekilde yer aldığı her noktada görebilirsiniz. Işıklı olması yoğun olan bölgede etkili reklamlarla daha çok dikkat çekmektedir.

Reklam panosu ayaklı, ışıklı ve hareketlidir. Bu özellikler ile kurumsal firmalar bu alanlarda etkili reklamlar yapabilmesi ve dikkat çekebilmesi için kaliteli yüksek çözünürlüklü baskılar kullanmalıdır. Sultanbeyli Dijital Baskı olarak sizlere ister iç mekan’da HP Latex baskı kalitesi yada dış mekan baskılarda Vutek baskı makinalar ile yüksek kalite ve hız imkanı sunmaktadır. Dijital baskı sektöründe en çok ışıklı reklam panoları fiyatları farklılık gösterebilir. Bu reklam alanlarında önceliğiniz kalite olmalı.

Sultanbeyli Billboard Baskı

Sultanbeyli Billboard Baskı, 120gr Su bazlı Blueback kağıtlara yapılan baskı Billboard baskıdır. Billboard baskı ölçüleri il ve ilçeleri göre değişiklik göstermektedir. İl ve ilçelerin billboard baskı ve tam ölçülerini blog sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Billboard baskı ürünlerimiz 120gr su bazlı blueback kağıtlara yapılan baskı türüdür. Bu ürünler olumsuz hava şartlarına dayanıklıdır. Yağmur, kar ve fırıtına gibi olumsuz hava şartlarında her hangi bir zarar görmez. Tasarım desteğini seçerek size özel premium tasarımlarınız da çözüm ortağınız oluyoruz.

Poster kağıtlar çevreye zararlı olan; yağmur, radyasyon, kirlilik ve aşırı sıcak gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Üretim aşamasında direnç ve dayanıklılığı arttırıcı kimyasal işlemlerden geçirilmiştir. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış %100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup bir yüzeyi çift kat kuşe ile sıvanmıştır. Baskı tarafı kaplamalı olan Poster kağıtlar yüksek parlaklıktaki mürekkepleri kabul eder. Ne zaman yapıştırırken, arka tarafı eklersiniz ve bilboard sabit olarak tutulur. Opaklık veren arka yüzeyi özel mavi renk(blue back) işlemi içermektedir. Özellikle dış mekan koşulları için tavsiye edilir. Mükemmel baskı kalitesine sahip bu kağıdın arka yüzeyi mavidir ve 120gr olarak üretilir.

Sultanbeyli raket baskı, yaptırma süreci artık çok daha kolay ve profesyonel!.. Citylight, Billboard, CLP Raket Baskı ile reklamlarınızı jet hızıyla ve en iyi fiyatla yaptırın!

Etiketler: CLP Raket Baskı, Citylight Baskı, Citylight Işıklı Raket Kağıtları, Citylight Baskı, Raket Baskı, Raket Reklam Pano Baskı, CLP Baskı, Billboard Baskı, Citylight Kağıt Baskı, Ucuz Raket Baskı, Ucuz CLP Raket Baskı, Ucuz Citylight Baskı, Ucuz Citylight Işıklı Raket Kağıtları, Ucuz Citylight Baskı, Ucuz Raket Baskı, Ucuz Raket Reklam Pano Baskı, Ucuz CLP Baskı, Ucuz Billboard Baskı, Ucuz Citylight Kağıt Baskı, Ucuz Işıklı Işıksız Raket Baskı, CLP Raket Baskı Fiyatları, Citylight Baskı Fiyatları, Citylight Işıklı Raket Kağıtları Fiyatları, Citylight Baskı Fiyatları, Raket Baskı Fiyatları, Raket Reklam Pano Baskı Fiyatları, CLP Baskı Fiyatları, Billboard Baskı Fiyatları, Citylight Kağıt Baskı Fiyatları, Ucuz Raket Baskı Fiyatları, Ucuz CLP Raket Baskı Fiyatları,

Sultanbeyli bölgesinde raket baskı hizmeti verdiğimiz mahalleler.

 • Sultanbeyli Raket Baskı
 • Abdurrahmangazi Raket Baskı
 • Adil Raket Baskı
 • Ahmet Yesevi Raket Baskı
 • Akşemseddin Raket Baskı
 • Battalgazi Raket Baskı
 • Fatih Raket Baskı
 • Hamidiye Raket Baskı
 • Hasanpaşa Raket Baskı
 • Mimar Sinan Raket Baskı
 • Mecidiye Raket Baskı
 • Mehmet Akif Raket Baskı
 • Necip Fazıl Raket Baskı
 • Orhan Gazi Raket Baskı
 • Turgut Reis Raket Baskı
 • Yavuz Selim Raket Baskı