Kiralık afişi

Sahibinden Kiralık Afişi

Sahibinden Kiralık Afişi kiralamakta olduğunuz gayrimenkulünüzün kiralama sürecinde arada aracı olmadığını potansiyel kiracılarınızın anlamasını sağlar.

Sahibinden Kiralık Afişi

Kiralık gayrimenkullerinizin potansiyel müşterilerinize duyurusu için kullanılan afişler, gayrimenkulünüzün kiralanmasını kolaylaştırır.

Farklı boyut seçenekleriyle de her gayrimenkul üzerinde kullanılmak için uygundur.

Kiralık gayrimenkullerin kiralanamadığı her gün zararınızadır. Bu nedenle de ilanların olabildiğince çok insana ulaşması oldukça önemlidir. Afiş ölçülerinizi tercih ederken bunu göz ardı etmeyerek uzak mesafelerden okunurluğun rahat olabilmesi için en uygun büyüklüğü tercih etmelisiniz.

Sahibinden Kiralık Afişi Ölçüleri

Örneğin: 1. – 2. Katlar arasında 70×50 , 100×70 , 150×100 cm ölçüleri 3. – 6. Katlar arasında 100×70 , 150×100 , 200×150 cm , 6. – 10. Katlar arasında 150×100 , 200×150 , 300×200 cm aralıkları tercih edilmelidir.

Afişinizi asacağınız alan çok rüzgarlıysa veya afişinizi uzun süreli kullanmak istiyorsanız “4 Kenarına Kolon Dikiş Yapılsın” seçeneğini seçiniz. Böylece afişinizin çevresine yıpranma sürecini geciktirip, dayanıklılığı arttıran kolon adı verilen fitil dikişi ve aynı fitil malzemesinden bağlama kulakçıkları dikilecektir. Bu işlem ürününüzün kargoya teslim süresine 3 iş günü eklenmesine neden olur.

Sahibinden Kiralık Afişleri 400/440 Gr Vinil Branda’lara Epson makinelerimizde basılmakta olup, “sadece baskı” ve “kuş gözü” seçeneğiyle iş günlerinde saat 15:00’e kadar verilen siparişler AYNI GÜN kargolanacaktır.

Hem ev hem de işyeri sahipleri için sahibinden kiralık afiş baskı ürünleri en uygun fiyatlarla umraniyedijitalbaski.com’da!

Satılık / Kiralık Afişi

Satılık / Kiralık Afişi, satılık afiş, branda askı kiralık afiş, emlak afişleri, satılık daire afişi ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kiralamayı veya satmayı düşündüğünüz iş yerinizi, evinizi ya da arsanızı etkili bir satılık/kiralık afişi ile potansiyel alıcılara göstermek, dikkatlerini çekmek hatta sizleri aramalarını sağlamak için tercih edeceğiniz eşsiz bir reklam yoludur. Satılık/kiralık afişi aracılığı ile ticari mülk dahi satıyor olsanız da bulunduğunuz yerden geçen potansiyel alıcıların dikkatini çekmek için fazlası ile etkili ve ekonomik bir yol olarak karşınıza çıkacak ve geri dönüşümü yüksek olacak bir reklam aracıdır. Satılık/kiralık afişleri için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Afiş Branda Satılık / Kiralık Afişi

Kiralamayı ya da satmayı düşündüğünüz evinizi, işyerinizi ya da arsanızı dikkat çekici bir satılık / kiralık afişi ile potansiyel alıcılara göstermek, onların dikkatini çekmek ve telefon numaranızı aramalarını sağlamak için harika bir yoldur. Ticari mülk satıyor olsanız bile, satılık – kiralık afişi, bulunduğunuz yerden geçen alıcıları çekmek için çok etkili ve ekonomik bir yoldur.

Sahibinden Satılık/Kiralık Afiş. Gayrimenkullerinizi değerlendirmek için özel afişler. Kaliteli kağıt, kaliteli baskı, ekonomik fiyat, hızlı kargo.

Kiralık Afişi Branda Afiş Hizmet Bölgelerimiz; İstanbul Ümraniye, Adem Yavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yukarıdudullu, Hatboyu, İmes, Tavukçuyolu, Keyap, Acısu, Doğanevler, Natoyolu, Çavuşbaşı, Çayırönü, Baraj Yolu, İkbal Caddesi, Çakmak İkbal Caddesi, Ümraniye Sondurak, Cengiz Topel Caddesi, Talatpaşa Caddesi, Yunus Emre Caddesi, Akdeniz Caddesi, Alemdağ Caddesi, Mithatpaşa Caddesi, Sütçü İmam Caddesi, Petrolyolu Caddesi, Keyap Caddesi, Kürkçüler Caddesi, Sarıgazi Yolu Caddesi, Küçüksu Caddesi, Kavaklıdere Caddesi, Şehzade Caddesi, Şehzadepaşa Caddesi, Eski Kadıköy Yolu Caddesi, mahallelerine haftanın her günü ilgili saat aralıklarında keşif ve servis hizmeti sağlamaktayız.