ümraniye dijital baskı

İstanbul Ümraniye Dijital Baskı

Ümraniye Dijital Baskı‘nın merkezi. ‘‘Ümraniye Reklam” Ümraniye Dijital Baskı olarak Adem Yavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yukarıdudullu ve İstanbul ilçelerinde; Kaliteli Dijital Baskı cihazlarımız ile kurumsal çözümler, vitrin camları , iç mekan giydirmeleri, vinil baskılar, yönlendirmeler , özel gün afişleri vb. dijital baskı hizmeti vermekte, işine ve müşterilerine değer veren bir ekiple ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Ümraniye Dijital Baskı olarak bireysel ve kurumsal reklam alanındaki ihtiyaçlarınıza göre sizlere özel projeler ve çözümler üretmekteyiz. Ümraniye Dijital Baskı olarak biz, mükemmelliyetçi baskılarla birlikte kalite anlayışımız ve zaman yönetimindeki başarımız ile hizmetinizdeyiz.Yaptığımız işlerle de Ümraniye Dijital Baskı‘nın merkezi olarak sizlere çözüm üretmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

İstanbul Ümraniye Dijital Baskı

İstanbul Ümraniye dijital baskı fiyatlarımızda metrekare hesabında fiyatlandırılmıştır. Billboard baskı fiyatları, folyo baskı fiyatları, vinil baskı fiyatları gibi bu ve farklı hizmetlerin fiyatları oluşmaktadır. Doğalgaz afişleri, emlak afişleri gibi afiş hizmetlerine web sitemizden göz atabilirsiniz.

TEKLİF ALMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN
0216 316 80 77 – 0534 897 13 74

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış veya aktarılmış dizayn, çizimlerin ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojisi ile kaliteli ve hızlı şekilde her türlü malzeme ( Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Canvas, Cast folyo …vs) üzerine basılmasına dijital baskı denir.

Kaliteli ve hızlı çözümler sunan Ümraniye Dijital Baskı diğer baskı teknolojilerini geride bırakmıştır. Diğer taraftan dijital baskı sürekli gelişen bir teknoloji olduğu için baskı kalitesi, hızı ve iş fırsatları artmaktadır.

Dijital Baskının Tercih Edilme Sebepleri

 1. Düşük maliyet:
  Dijital baskı
  ,ofset baskıya göre daha az maliyetlidir çünkü dijital baskıda ön üretim aşaması yoktur. Bu sebeple birim maliyet oldukça düşüktür. Baskı öncesi üretim sürecinde film, montaj ve kalıp işlemleri ve bu işlemlerde kullanılacak malzemeleri devre dışı bırakan dijital baskı sistemi, hem zamandan hem iş gücünden hem de malzeme kullanımından tasarruf sağlamaktadır.
 2. Yüksek Hız:
  Dijital baskı
  makinelerinde bir saat içerisinde ortalama 12 bin kadar çıktı alınabilmektedir. Aynı zamanda ön üretim aşaması da gerekli olmadığından baskı öncesi süreç de büyük ölçüde kısalmıştır. Hatta tasarımın hazır olduğu durumlarda, aynı güç içerisinde bile baskı alınabilmektedir. Bu özelliği sayesinde, acil baskıya ihtiyacı olan hemen herkes dijital baskıyı tercih etmektedir.
 3. Tasarım özgürlüğü ve esnekliği:
  Dijital baskıda
  kalıp kullanılmadığı için kişiye özel tasarımlar bile yapılabilmektedir. Bu sebeple hem tasarımcı, hem de müşteri dilediği şekilde baskı ürününü tasarlayabilir. Ayrıca veriler üzerinde istenildiği gibi oynama/düzenleme de yapılabilmektedir. Bu veriler de elektronik ortamlarda kolayca depolanmakta ve istenildiği an geri getirilmekte ve aradan yıllar bile geçse kalıba ihtiyaç olmadığı için aynı tasarımı bastırabilmek mümkün olmaktadır.