ümraniye dijital baskı

Afiş Branda Ümraniye

Afiş branda ümraniye, afiş hizmeti için en uygun fiyatlarla afiş branda baskı yapmaktayız. Siz de afiş branda yaptıracaksanız. Bizi Arayınız.

Afiş Branda Ümraniye

Ümraniye afiş branda, afiş hizmeti için en uygun fiyatlarla branda dijital baskı yapmaktayız. Siz de branda baskı yaptıracaksanız.

Afiş branda ve pankart baskılarının ölçüleri çeşitlilik göstererek 50x70cm, 60x90cm, 70x100cm, 100x120cm, 100x150cm gibi farklı ebatlarda bulunur. Bu ölçüler, özellikle emlak firmalarının satılık ve kiralık afişlerinde sıkça kullanılır. Kurumsal emlak iş yerleri ve bireysel girişimciler, 280gr, 440gr ve 510gr vinil brandaları tercih ederek profesyonel ve etkileyici sonuçlar elde ederler.

Afiş Branda Ümraniye İstanbul

Afiş Branda, tanıtım ya da reklam amaçlı kullanılan baskı uygulamasıdır.

Afiş Branda Ümraniye, genellikle toplantılarda, maçlarda üzerinde mesajların bulunduğu bezden ya da kartondan yapılan levhalardır. Söylenmek istenilen yazılar, resimler net bir şekilde pankart üzerine basılır. Bir yere asılarak sabitlenir veya elde tutularak mesaj istenilen yere ulaşmaktadır. Genellikle maçlarda tercih edilir.

Ümraniye afiş branda, kalabalık ortamlarda bir şeyi tanıtmak ya da duyurmak amacı ile herkesin görebileceği yere asılan reklam aracıdır. Aynı zamanda resimli duvar ilanları diye de bilinir. Dijital baskılı afişlerin genel amacı reklam ve propaganda yapmak için kullanılır. Afiş 19. Yüzyılın başlarında film çekimi sonrasında filmi herkese duyurabilmek amacı ile üretilmeye başlanmıştır. Afiş sayesinde film olduğunu herkes duyar ve film gününde ve saatinde izlemeye giderlerdi. Günümüzdeki afişleri Raşel kumaş üzerine dijital baskı uygulanarak üretileni yapıyoruz. Kenarlarındaki kopçalar sayesinde rahatlıkla istenilen yere asılabilir. Sosyal afişler ise insanları bilgilendirme amacı ile üretimi yapıyoruz.

Ümraniye Afiş Branda

Ümraniye afiş branda özellikleri ve modelleri ekonomik en uygun fiyatları ile umraniyedijitalbaski.com’da. Afiş vinil baskı, afiş branda baskı burada.!

Ümraniye Afiş Branda Özellikleri

 • Dijital baskıları net olmalıdır.
 • Amaca yönelik yazılar ve resimler basılır.
 • Afiş Branda alan ile doğru orantılı olmalıdır.
 • Branda afiş üzerine ücretsiz grafik tasarımı yapıyoruz.
 • Tasarım onayı altıktan sonra üretim yapıyoruz.
 • Yapmış olduğumuz dijital baskılar fotoğraf kalitesindedir.
 • Afiş Brandaların temizliği kolaydır.
 • Köşelerine takılan kuşgözleri ile asılması kolaydır.
 • Avrupa mat Afiş Brandalara yapılan baskılar yansımayı önler.
 • Farklı boyutlarda ve seri üretim yapıyoruz.
 • İsteğe bağlı özel tekli Afiş Branda üretiyoruz.

Ümraniye Afiş Pankart Fiyatları

Ümraniye afiş branda fiyatları, boyutlarına, baskısına, kullanılan malzemelerine ve sayılarına göre değişiklik gösterir. Profesyonel tasarımcılarımız tarafından ücretsiz grafik tasarım hizmeti veriyoruz. Grafikerlerimizin yaptıkları tasarımları whatsapp destek hattı ile müşterilerimizin onayına sunuyoruz. Fiyatları özel üretimlere göre seri üretimler daha uygundur. Çoklu afiş bastırmak için özel teklif alabilirsiniz. Afiş Branda afişlerinde özel üretim olduğundan dolayı kapıda ödeme imkanı yoktur.

Afiş Branda Hizmet Bölgelerimiz

Ümraniye Altınşehir Afiş Branda, Adem Yavuz Afiş Branda, Armağanevler Afiş Branda, Aşağı Dudullu Afiş Branda, Dudullu Afiş Branda, Atakent Afiş Branda, Atatürk Afiş Branda, Cemil Meriç Afiş Branda, Çakmak Afiş Branda, Çamlık Afiş Branda, Dumlupınar Afiş Branda, Elmalıkent Afiş Branda, Esenevler Afiş Branda, Esenkent Afiş Branda, Esenşehir Afiş Branda, Fatih Sultan Mehmet Afiş Branda, Finanskent Afiş Branda, Hekimbaşı Afiş Branda, Huzur Afiş Branda, Ihlamurkuyu Afiş Branda, İnkılap Afiş Branda, İstiklal Afiş Branda, Kazım Karabekir Afiş Branda, Madenler Afiş Branda, Mehmet Akif Mahallesi Afiş Branda, Namık Kemal Afiş Branda, Necip Fazıl Afiş Branda, Parseller Afiş Branda, Saray Afiş Branda, Site Afiş Branda, Şerifali Afiş Branda, Tantavi Afiş Branda, Tatlısu Afiş Branda, Tepeüstü Afiş Branda, Topağacı Afiş Branda, Yamanevler Afiş Branda, Yukarı Dudullu Afiş Branda, Hatboyu Afiş Branda, İmes Afiş Branda, Tavukçuyolu Afiş Branda, Keyap Afiş Branda, Acısu Afiş Branda, Doğanevler Afiş Branda, Natoyolu Afiş Branda, Çavuşbaşı Afiş Branda, Çayırönü Afiş Branda, Baraj Yolu Afiş Branda, İkbal Caddesi Afiş Branda, Çakmak İkbal Caddesi Afiş Branda, Ümraniye Sondurak Afiş Branda, Cengiz Topel Caddesi Afiş Branda, Talatpaşa Caddesi Afiş Branda, Yunus Emre Caddesi Afiş Branda, Akdeniz Caddesi Afiş Branda, Alemdağ Caddesi Afiş Branda, Mithatpaşa Caddesi Afiş Branda, Sütçü İmam Caddesi Afiş Branda, Kavaklıdere Caddesi Afiş Branda, Şehzade Caddesi Afiş Branda,